پرداخت استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

پرداخت: استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز بازار خودرو بازار خودروهای وارداتی همچنان متلاطم

قیمت خودروهای وارداتی همچنان اوج می‌رود و این در شرایطی است که در حدود سه هفته از بسته شدن سامانه ثبت‌سفارش ماشین می‌گذرد. 

بازار خودروهای وارداتی همچنان متلاطم

بازار خودروهای وارداتی همچنان متلاطم

عبارات مهم : بازار

قیمت خودروهای وارداتی همچنان اوج می رود و این در شرایطی است که در حدود سه هفته از بسته شدن سامانه ثبت سفارش ماشین می گذرد.

به گزارش خبرآنلاین، از همان ابتدای انتشار اخباری در خصوص بسته شدن سابت ثبت سفارش خودرو، فعالان بازار تحلیل می کردند که احتمالا در روزهای بعد از این اتفاق، قیمت ها اوج خواهد رفت؛ چراکه این امر منجر خواهد شد به این که عرضه و تقاضا در بازار به هم بریزد.

بازار خودروهای وارداتی همچنان متلاطم

حال چند هفته ای از این تصمیم می گذرد و بعضی گزارش ها حاکی از آن است که قیمت خودروهای وارداتی در حدود 5 تا 7 درصد گران تر شده است هست. البته بنا به روایت نمایشگاه داران خودرو، این زیاد کردن قیمت ها زیاد در خصوص خودروهایی دیده می شود که در بازار متقاضی و طرفدار بیشتری دارد.

پیش از این، مقامات دولتی، علت بسته بودن سایت ثبت سفارش واردات ماشین را آمارگیری فصلی و بارگذاری تعرفه های واردات ماشین اعلام کرده بودند. علی علی آبادی فراهانی، مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات شرکت توسعه تجارت گفته بود: «سایت ثبت سفارش ماشین به علت آمارگیری فصلی و همچنین بارگذاری تعرفه های واردات ماشین مدتی است که بسته شده است و به محض آخر یافتن کارهای مذکور مجددا سایت ثبت سفارش واردات ماشین باز می شود.»

قیمت خودروهای وارداتی همچنان اوج می‌رود و این در شرایطی است که در حدود سه هفته از بسته شدن سامانه ثبت‌سفارش ماشین می‌گذرد. 

وی متذکر شده است بود: «آمارگیری ثبت سفارش واردات کالا و به خصوص واردات ماشین هر سه ماه یک بار انجام می شود و هم اکنون در حال آمارگیری ثبت سفارش واردات ماشین در سه ماهه ابتدای سال هستیم و از آنجا که باید کار عوض کردن بارگذاری واردات ماشین و سایر کالاها را از سامانه ثبتارش به سامانه جامع تجارت انجام دهیم، کار آمارگیری کمی بیش از معمول طول کشیده است.»

علی آبادی تصریح کرده بود: «زمان دقیق باز شدن سایت را فعلا نمی توانم اعلام کنم، ولی ممکن است کارها تا دو یا سه هفته دیگر هم به طول بینجامد.»

واژه های کلیدی: بازار | خودرو | ماشین | واردات | آمارگیری | بارگذاری | ثبت سفارش | خودروهای وارداتی | قیمت خودروهای وارداتی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs