پرداخت استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

پرداخت: استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری لوکاکو برابر لیورپول تاریخ‌سازی می‌کند؟

روملو لوکاکو می‌تواند روز شنبه تبدیل به نخستین بازیکن منچستریونایتد شود که در ۸ بازی اول خود در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده است.

لوکاکو برابر لیورپول تاریخ‌سازی می‌کند؟

لوکاکو برابر لیورپول تاریخ سازی می کند؟

عبارات مهم : تاریخ

روملو لوکاکو می تواند روز شنبه تبدیل به نخستین بازیکن منچستریونایتد شود که در ۸ بازی اول خود در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، روملو لوکاکو تا به اینجای فصل در ۱۰ بازی با پیراهن یونایتد موفق شده است ۱۱ گل به ثمر برساند. او در ۷ دیدار در لیگ برتر توانسته است ۷ گل بزند، آماری که اندی کول نیز پیشتر با پیراهن یونایتد موفق به ثبت آن شده است هست. او حالا در مسیری است که می تواند رقم پرداختی ۷۵ میلیون پوند از سوی یونایتد جهت خود را عاقلانه و منطقی جلوه دهد.

لوکاکو برابر لیورپول تاریخ‌سازی می‌کند؟

در صورتی که این مهاجم بلژیکی بتواند در بازی حساس شنبه برابر لیورپول گلزنی کند تاریخ سازی کرده و به نخستین بازیکن تاریخ یونایتد تبدیل می شود که در ۸ بازی اول خود جهت این تیم ۸ گل می زند.

منتقدان لوکاکو بر این باور هستند که او در بازی های بزرگ نمی تواند گلزنی کند. حالا عالی ترین وقت جهت این مهاجم ۲۴ ساله است تا منتقدانش را ساکت کند و دروازه لیورپول را باز کند.

روملو لوکاکو می‌تواند روز شنبه تبدیل به نخستین بازیکن منچستریونایتد شود که در ۸ بازی اول خود در لیگ برتر ۸ گل به ثمر رسانده است.

لوکاکو برابر تیم های منچستریونایتد، منچسترسیتی، آرسنال، چلسی، لیورپول و آرسنال (BIG SIX) توانسته است در ۵۷ بازی ۱۵ گل به ثمر برساند. در برابر بقیه تیم ها او در ۱۳۶ بازی توانسته است ۷۷ گل بزند. این آمار نشان از ضعف گلزنی لوکاکو برابر تیم های بزرگ است ولی نباید فراموش کرد او در تیم اورتون برابر تیم های قدرتمند بازی می کرد.

منچستریونایتد بعد از بازی با لیورپول خود را آماده بازی با بنفیکا خواهد کرد که آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان خواهد بود. این دیدار در ورزشگاه اختصاصی تیم بنفیکا (استادیو دالوز) برگزار خواهد شد.

واژه های کلیدی: تاریخ | لیورپول | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs