پرداخت استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

پرداخت: استفاده شبکه اجتماعی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث دزدی طلایی دزد آزارگر

به گزارش شهروند ؛پسر جوان که جهت دزدی وارد منزل ای در خیابان آفریقا شده است بود هنگامی که در برابر زن تنها قرار داده شد با ترساندن چاقو اقدام به آزار و اذیت ز

دزدی طلایی دزد آزارگر

دزدی طلایی دزد آزارگر

عبارات مهم : ایران

این دزد جوان مدعی است که در وقت دزدی مست بوده

به گزارش شهروند ؛پسر جوان که جهت دزدی وارد منزل ای در خیابان آفریقا شده است بود هنگامی که در برابر زن تنها قرار داده شد با ترساندن چاقو اقدام به آزار و اذیت زن ٦٠ ساله کرد و سوار بر خودروی پرشیا پا به فرار گذاشت.

دزدی طلایی دزد آزارگر

سارق جوان و همدستش زمانی که سرگرم دزدی لوازم داخل ماشین در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران بودند، در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

روز ٢٧ شهریور ماه امسال زن ٦٠ ساله که به تنهایی در ساختمانی در خیابان آفریقا زندگی می کند، جهت پهن کردن لباس هایش از طبقه چهارم ساختمان خارج شد و در حالی که در واحد باز بود به سمت پشت بام رفت و زمانی که به منزل بازگشت، احساس کرد کسی داخل منزل است.

به گزارش شهروند ؛پسر جوان که جهت دزدی وارد منزل ای در خیابان آفریقا شده است بود هنگامی که در برابر زن تنها قرار داده شد با ترساندن چاقو اقدام به آزار و اذیت ز

زن تنها به آرامی به اتاق ها سرکشی کرد تا این که به جلوی در حمام رسید و همین لحظه بود که ناگهان درِ حمام باز شد و پسر جوانی به سمت او حمله کرد و بعد از کتک کاری زن میانسال، او را به اتاق خواب کشاند و اقدام به بستن دست و پای وی کرد. پسر جوان که رفتارهای عجیبی داشت، در ادامه با ترساندن زن تنها را نشانه آزار و اذیت قرار داد و بعد از اقدام شومش دست به دزدی طلاها و پول های داخل زد و پا به فرار گذاشت.

زن تنها بعد از فرار پسر جوان و رهایی خود با ماموران کلانتری ١٠٣ گاندی تماس گرفت و از دستبرد ٣٠ میلیونی طلا و آزار و اذیت سارق طلاهایش خبر داد.

بدین ترتیب دادیار شعبه چهارم دادسرای ناحیه ٣٤ بعد از تحقیقات ابتدایی ماموران دستور داد تا تیمی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت دستگیری عامل این دزدی میلیونی وارد عمل شوند.

دزدی طلایی دزد آزارگر

کارآگاهان در گام نخست به سراغ دوربین های مداربسته ساختمان ٤ طبقه رفته و با توجه به قدیمی بودن دوربین ها تنها موفق به شناسایی خودروی پرشیای سفید رنگ سارق جوان شدند.

تنها سرنخ در اختیار ماموران خودروی پرشیاي سفید رنگ بود و تجسس های پلیسی جهت دستگیری پسر جوان ادامه داشت تا این که بعد از چند روز کارآگاهان در جریان دزدی ناموفقی در نزدیکی منزل زن میانسال قرار گرفتند.

به گزارش شهروند ؛پسر جوان که جهت دزدی وارد منزل ای در خیابان آفریقا شده است بود هنگامی که در برابر زن تنها قرار داده شد با ترساندن چاقو اقدام به آزار و اذیت ز

ماموران با حضور در محل دزدی پی بردند دو جوان بعد از تخریب درِ منزل ای قصد دزدی لوازم باارزش داخل منزل را داشتند که اهالی ساختمان متوجه ماجرا شدند و در این صحنه ٢ سارق جوان زمانی که در برابر اهالی ساختمان قرار گرفتند، با رها کردن وسایل سرقتی و با چاقوکشی به سمت همسایه ها موفق به فرار شدند.

کارآگاهان در این مرحله با بررسی دوربین مداربسته ساختمان پی بردند كه دزدان با خودروی پرشیای سفید رنگ پا به فرار گذاشته اند و همین کافی بود تا مشخص شود که سارق منزل زن میانسال در این پرونده نقش داشته است که با توجه به کیفیت دوربین های مداربسته شماره پلاک خودروی دزدان به دست آمد.

دزدی طلایی دزد آزارگر

تیم پلیسی با بررسی شماره پلاک خودروی دزدان پی بردند که صاحب پرشیاي سفید رنگ جوان ٢٨ساله ای به نام علیرضا و یکی از مجرمان سابقه دار هست. بررسی سوابق علیرضا نشان از آن داشت که وی سابقه شرارت و تیراندازی، دزدی لوازم داخل ماشین و منزل دارد و یک بار نیز به خاطر دزدی خودروهای لوکس از سوی ماموران اداره بیستم پلیس آگاهی دستگیر شده است بود که با تأمین قرار قانونی از زندان آزاد شده است است.

کارآگاهان در این مرحله با توجه به سابقه های متهم موفق به شناسایی منزل وی در اسلامشهر شدند؛ ولی هنگامی که جهت دستگیری علیرضا اقدام کردند، مشخص شد وی از چندی قبل به منزل اش مراجعه نکرده و هیچکس از او اطلاعی ندارد.

در ادامه ماموران شماره پلاک خودروی سارق حرفه ای را در سیستم جامع پلیس ثبت کردند و تصویر متهم در اختیار تیم های گشتی پلیس قرار گرفت.

دستگیری سارق در حین سرقت

ساعت ١٠ شامگاه ١٥مهرماه امسال ماموران کلانتری ١٤٠ باغ فیض در حال گشتزنی بودند که به خودروی پرشیاي سفید رنگ مشکوک شدند و بعد از بررسی شماره پلاک ماشین متوجه شدند که سرنشینان آن تحت تعقیب ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند.

دو پسر جوان که سرگرم دزدی لوازم داخل ماشین بودند، زمانی که متوجه حضور ماموران می شوند، تصمیم به فرار می گیرند که ماموران در اقدامی غافلگیرانه موفق به دستگیری دو متهم مي شوند و تیم پلیسی در بررسی خودروی پرشیا، وسایل سرقتی لوازم داخل ماشین را به دست مي آورند.

علیرضا ابتدا تلاش داشت خود را در ماجرای دستبرد از منزل و آزار و اذیت زن تنها بی گناه معرفی کند؛ ولی هنگامی که در برابر زن میانسال و تصویرهای دوربین های مداربسته قرار گرفت، به ناچار لب به سخن باز کرد.

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی، مدیر پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: «متهم بعد از اعتراف به دزدی منزل های مناطق غرب و شمال غرب، خیابان آفریقا و سعادت آباد به دستور بازپرس جهت بررسی دیگری جرايم در اختیار ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفته است.

آزار و اذیت در عالم مستی

علیرضا ٢٨ساله که در وقت دزدی لوازم داخل ماشین دستگیر شد، هنگامی که در برابر زن تنها قرار گرفت، ادعا کرد كه به خاطر اعتیادش دست به دزدی زده و زمانی که زن میانسال را نشانه آزار و اذیت قرار داده، مست بوده و نمی دانسته دست به چه کاری می زند.

اعتیاد داری؟

بله؛ شیشه می کشم.

از چند سالگی شیشه مصرف می کنی؟

١٥ساله بودم که شروع به کشیدن شیشه کردم.

سابقه داری؟

سابقه دزدی لوازم داخل ماشین و درگیری دارم.

چه ماشین هایی را نشانه دزدی هایتان قرار می داديد؟

بیشتر خودروهای گرانقیمت که سیستم دزدگیر نداشتند؛ ابتدا جهت دزدی داخل ماشین را بررسی می کردیم و با دیدن کیف یا وسایل باارزش اقدام به شکستن شیشه خودروها كرده و در چشم بهم زدنی لوازم داخل آن را دزدی می کرديم.

همدست داشتی؟

بله؛ معمولا با یکی از دوستانم دزدی می کردم که او نیز همراه من دستگیر شده است است.

خودروهای لوکس را هم دزدی کردی؟

٤خودروی لندکروز، اوپتیما، اسپورتیج و هیوندا Ix ٢٢ را هم دزدی کردم که بعد از دستگیری آنها را در اختیار ماموران اداره بیستم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دادم.

خودروهای لوکس را چطور دزدی می کردی؟

در خیابان پرسه می زدم و زمانی که راننده ای جهت خرید از خودرويش پیاده می شد با در نظرگرفتن این که خودرویش روشن بود، پشت فرمان نشسته و فرار می کردم.

با خودروهای سرقتی چه می کردی؟

سوار بر خودروهای لوکس دست به دزدی لوازم داخل ماشین می زدم.

الان به چه جرمی دستگیر شدی؟

سرقت خانه.

شنیدم یک زن را نشانه آزارواذیت قراردادی؟

بله.

روز دزدی چه اتفاقی افتاد؟

در خیابان آفریقا بودم که دیدم یک پسربچه از منزل خارج شد و من پشت سر او جهت دزدی وارد ساختمان شدم؛ ابتدا به طبقه اول رفتم و گوشم را روی در گذاشتم که متوجه شدم کسی داخل منزل نیست و با هل دادن در موفق به بازشدن در منزل شدم؛ ولی دیدم کسی آن جا زندگی نمی کند، سپس یک سیگار روشن کردم و در راه پله ها بودم که دیدم یک زن از واحد طبقه چهارم خارج شد و به پشت بام رفت و به سرعت وارد منزل او شدم.

کسی داخل منزل نبود؟

نه؛ در باز بود و داخل منزل کسی نبود ولی خیلی سریع زن تنها به منزل بازگشت و متوجه حضور من در منزل شد.

فرار کردی؟

ترسیدم و چون مست بودم، به سمت زن میانسال حمله کردم و بعد از بستن دست و پاهایش او را مورد آزارواذیت قرار دادم و سپس با دزدی طلا و پول ها پا به فرار گذاشتم.

بعد از دزدی کجا رفتی؟

سوار بر خودرویم پا به فرار گذاشتم و با فروش طلاها ٦ میلیون تومان پول به جیب زدم که آن را هزینه اعتیاد و خوشگذرانیم کردم

.

٣٠ میلیون طلا را ٦ میلیون فروختی؟

مالخر، طلاها را به قیمت ارزانی می خرید و راهی جز ارزانفروشی نداشتم.

با پول دزدی ها خودروی پرشیا را خریدی؟

نه؛ قبلا در کار خریدوفروش موادمخدر شیشه بودم ولی از وحشت این که اعدام شوم، دیگر به آن کار ادامه ندادم.

وحشت از اعدام؟

بله؛ شنیده بودم اگر با موادمخدر شیشه دستگیر شوم، به خاطر وزن بالایی که همراهم بود، به اعدام محکوم می شوم.

هنگامی که زن تنها را مورد آزارواذیت قرار می دادی، به اعدام فکر نکردی؟

مست بودم و نمی دانستم چه کاری انجام می دهم.

روز دزدی از منزل زن تنها همدستت هم بود؟

نه تنها رفته بودم.

روز دزدی نافرجام در خیابان آفریقا چه اتفاقی افتاد؟

با دوستم وارد ساختمانی در خیابان آفریقا شدیم و بعد از تخریب در منزل وارد واحد مسکونی طبقه اول شدیم و یکی از همسایه ها راجع به حضور ما به منزل پرسش کرد که ادعا کردیم برادر صاحبخانه هستیم که بعد از آن متوجه شدیم اهالی ساختمان متوجهسارق بودن ما شد ه اند و مجبور شدیم صندوقچه ای که دزدی کرده بودیم را رها کنیم و با ترساندن چاقو پا به فرار گذاشتیم.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | خیابان | ساختمان | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs